Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zostanem s tebou

Krátky opis
Beseda so žiakmi základnej školy
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie so žiakmi

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
29.11.2019

Popis projektu

Stretnutie so žiakmi základnej školy v knižnici v Nových Zámkoch a beseda o živote tínedžerov, o ich problémoch a o knihách. Začiatok besedy o 10.00 hod. 

Názov prímateľa
Miroslava Varáčková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
4 770,00 €