Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KODÁLYOVA GALANTA 2019 - festival detského zborového spevu

Krátky opis
Podporovať rozvoj detských speváckych zborov a taktiež umožniť im prezentovať svoje výsledky a umelecké výkony na verejnosti a konfrontovať ich s výsledkami iných detských speváckych zborov je hlavným zámerom festivalu organizovaného v Galante pod názvom Kodályova Galanta 2019.
Fotogaléria
Názov podujatia
KODÁLYOVA GALANTA 2019 - festival detského zborového spevu

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
21.11.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Spolok pracovníkov miestnej a regionálnej kultúry Slovenska v Galante

Celkový rozpočet:
2 115,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €