Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prezentácia ľudových tradícií a folklóru - ženská spevácka skupina HOLEŠKA

Krátky opis
Vystúpenie ženskej speváckej skupiny Holeška v rámci kultúrneho programu - Slávnostné posedenie pre dôchodcov z Prašníka
Fotogaléria
Názov podujatia
Spoločenské posedenie seniorov z Prašníka spojené s kultúrnym programom a občerstvením

Miesto konania / kraj
Prašník / Piešťany

Termín konania
07.11.2019

Popis projektu

Obecný úrad Prašník a Jednota dôchodcov Slovenska pripravila pri príležitosti "Mesiaca úcty k starším",

spoločenské posedenie seniorov spojené s kultúrnym programom a občerstvením. V rámci kultúrneho programu vystúpia deti z MŠ Prašník, zaznejú básne jubilantom a program svojim vystúpením spestrí ženská spevácka skupina HOLEŠKA.

Názov prímateľa
Obec Prašník

Celkový rozpočet:
3 740,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €