Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ži:vá spoločnosť

Krátky opis
Divadlo: Sedem minút po polnoci & Cesta do krajiny JA sú dve inscenácie divadelných súborov pri ZUŠ D. Kardoša z Bánoviec nad Bebravou, určené pre dospelého diváka. Prvé predstavenie je vytvorené na motívy knihy Patrika Nessa Sedem minút po polnoci a zachytáva tému strachu, ale i šikany. Druhá inscenácia pojedníva o ceste do vlastného vnútra, do uvedomenia si samého seba ako osoby s pozitívnymi i negatívnymi vlastnosťami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadlo: Sedem minút po polnoci & Cesta do krajiny JA

Miesto konania / kraj
Bánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
09.11.2019

Popis projektu

Divadlo: Sedem minút po polnoci & Cesta do krajiny JA sú dve inscenácie divadelných súborov pri ZUŠ D. Kardoša z Bánoviec nad Bebravou, určené pre dospelého diváka.
Prvé predstavenie je vytvorené na motívy knihy Patrika Nessa Sedem minút po polnoci a zachytáva tému strachu, ale i šikany.
Druhá inscenácia pojedníva o ceste do vlastného vnútra, do uvedomenia si samého seba ako osoby s pozitívnymi i negatívnymi vlastnosťami.

Názov prímateľa
Ži:va

Celkový rozpočet:
15 530,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €