Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná studnička

Krátky opis
tvorivé dielne pre deti z MŠ a ZŠ v Klenovci na tému, detské ľudové hry a tanečná príprava detí
Fotogaléria
Názov podujatia
Čarovná studnička

Miesto konania / kraj
Klenovec / Rimavská Sobota

Termín konania
08.11.2019

Popis projektu

Gemersko - malohonské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote, v rámci projektu Čarovná studnička, realizuje 8. novembra 2019, od 11:00,tvorivé dielne pre deti na tému, detské ľudové hry a tanečná príprava detí,  v MŠ a ZŠ v Klenovci .

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
12 800,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €