Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítačka s písačkou

Krátky opis
Honozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vás srdečne pozývajú na stretnutie s autorkou Máriou Štefákovou 26.11.2019 o 10.00 h v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda so spisovateľkou Máriou Štefákovou

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
26.11.2019

Popis projektu

Honozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vás srdečne pozývajú na stretnutie s autorkou Máriou Štefákovou 26.11.2019 o 10.00 h v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove.

Rodáčka z Nitry celý svoj profesijný život zasvätila literatúre. Preložila z anglického, ale najmä talianskeho jazyka už vyše šesťdesiat titulov pre dospelých a deti. Pre tie najmenšie tiež napísala viacero rozprávok a riekaniek (naposledy napríklad My už vieme všeličoČmáranica a Machuľa). Je vydatá, má troch dospelých synov a štyri vnúčatá. Navštevuje Univerzitu tretieho veku, kde študuje odbor Dejiny a pamiatky Bratislavy a spieva v zbore CANTUS.

Podujatie sa realizuje v rámci projektu Čítačka s písačkou, ktorý z verejných zdrojov podporil https://fpu.sk/sk/" target="_blank">Fond na podporu umenia. Všetci ste srdečne vítaní.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
3 700,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €