Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Gemerská podkovička 2019

Krátky opis
Tvorivé remeselné dielne pre žiakov základnej školy - práca s drevom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Spoznávame naše tradície

Miesto konania / kraj
Hnúšťa / Rimavská Sobota

Termín konania
11.11.2019

Popis projektu

Remeselná tvorivá dielňa, tentokrát zameraná na prácu s drevom ako súčasť projektu Gemerská podkovička pod názvom Spoznávame naše tradície. Cieľom je oboznámiť žiakov s tradičnými remeslami z oblasti Gemera-Malohontu. 

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 120,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €