Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vranovské knihodni

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou vás pozýva na stretnutie so slovenskou autorkou Slávkou Kubíkovou, ktoré sa uskutoční v piatok 22. novembra 2019 o 11.00 h. Knižná novinka Krotitelia displejov voľne nadväzuje na jej bestseller Klub nerozbitných detí. Prináša množstvo inšpiratívneho čítania a rozhovorov a hľadá spôsoby, ako nad digitálnym svetom udržať.
Fotogaléria
Názov podujatia

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
22.11.2019

Popis projektu


Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
2 110,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €