Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Na Mýte

Krátky opis
FS Vrchovina už tradične v období okolo sv. Kataríny koná Folklórnu krojovanú zábavu v obci Nová Ľubovňa. 10. ročníku tejto zábavy v roku 2019 nadväzuje na výročný program s témou vojny. V rámci programu sa uskutočnia súťaže spojené s vojnou a škola tanca s dôrazom na verbunkové tance. Na zábave sa okrem FS Vrchovina predstavia lektori školy tanca Slavomír Ondejka a ĽH Muzička.
Fotogaléria
Názov podujatia
Folklórna krojovaná zábava. 10. ročník

Miesto konania / kraj
Nová Ľubovňa / Stará Ľubovňa

Termín konania
23.11.2019 - 24.11.2019

Popis projektu

Pozývame Vás na 10. ročník folklórnej krojovanej zábavy, ktorá sa uskutoční 23.11.2019 o 19.00 v Kultúrnom dome v Novej Ľubovni.
Do tanca nám zahrá ĽH Muzička

Témou tohtoročnej zábavy je vojna a verbovačky na vojnu.

Cena lístka 10 € v kroji alebo vojenskej uniforme, 12 € bez kroja.
Lístky si môžete zakúpiť na tel. č. 0918 148 840 alebo na Obecnom úrade v Novej Ľubovni.

V cene lístka nájdete občerstvenie a školu tanca pod vedením Slavomíra Ondejku a Heleny Repkovej.

Počas zábavy sa môžete tešiť na skvelé súťaže a nebude chýbať ani tombola.

Názov prímateľa
Vrchovina - Priatelia folklóru ľubovnianskeho okresu

Celkový rozpočet:
19 320,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €