Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komentované autorské čítanie členov KNS

Krátky opis
Komentované autorské čítanie členov Klubu nezávislých spisovateľov v rámci klubového stretnutia 20. novembra 2019 v Kafe Scherz, Palisády 27, Bratislava. Podujatie je otvorené verejnosti. Program: Anton Baláž: Dva slovenské osudy /Špitzer-Mach/, komentuje Ivan Kamenec Anton Uherík: Krása a bolesť, komentuje Mária Bátorová Macuo Bašó: Haiku v preklade Jána Zambora, komentuje Erik Ondrejička
Fotogaléria
Názov podujatia
Komentované autorské čítanie autorov Klubu nezávislých spisovateľov

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
20.11.2019

Popis projektu

Komentované autorské čítanie členov Klubu nezávislých spisovateľov v rámci klubového stretnutia 20. novembra 2019 v Kafe Scherz, Palisády 27, Bratislava. Podujatie je otvorené verejnosti.
Program:
Anton Baláž: Dva slovenské osudy /Špitzer-Mach/, komentuje Ivan Kamenec
Anton Uherík: Krása a bolesť, komentuje Mária Bátorová
Macuo Bašó: Haiku v preklade Jána Zambora, komentuje Erik Ondrejička


Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
6 322,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €