Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komentované autorské čítanie členov KNS

Krátky opis
Prezentácia knihy Antona Baláža: Dva slovenské osudy /Špitzer - Mach/. V prítomnosti autora knihu uvedie Ivan Kamenec. Bibliotéka, 9. novembra 2019 o 11,30 v stánku LIC.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prezentácia knihy Antona Baláža: Dva slovenské osudy /Špitzer - Mach/

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
09.11.2019

Popis projektu

Prezentácia knihy Antona Baláža: Dva slovenské osudy /Špitzer - Mach/. V prítomnosti autora knihu uvedie Ivan Kamenec.
Bibliotéka, 9. novembra 2019 o 11,30 v stánku LIC.

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
6 322,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €