Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Monografia Františka Veselého

Krátky opis
Výstupom projektu je rozsiahla monografická publikácia s názvom František Veselý – Krajina nového typu, ktorá je prvým edičným výstupom daného autora. Pre účely publikácie je k dispozícii rozšírená obsahová časť textov kurátorov a iných odborníkov z umeleckej praxe, ktorí boli konfrontovaní s dielom a životom Františka Veselého.
Fotogaléria
Názov podujatia
Monografia Františka Veselého

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
31.10.2019 - 31.12.2019

Popis projektu

Výstupom projektu je rozsiahla monografická publikácia s názvom František Veselý – Krajina nového typu, ktorá je prvým

edičným výstupom daného autora. Pre účely publikácie je k dispozícii rozšírená obsahová časť textov kurátorov a iných

odborníkov z umeleckej praxe, ktorí boli konfrontovaní s dielom a životom Františka Veselého. Okrem obsahovej časti sú v

publikácií bohaté vizuálne materiály, v podobe reprodukcií takmer všetkých známych a dostupných diel Františka

Veselého i bohatý dokumentačný materiál.

Názov prímateľa
Východoslovenská galéria

Celkový rozpočet:
6 300,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €