Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Program EQO 2019

Krátky opis
Cieľom projektu je pravidelná prezentačná aktivita nezávislého umenia a kultúry participujúcich profesionálnych umelcov. Zámerom je poskytnutie platformy a priestoru pre živé umenie a súčasné prejavy vizuálnej a audiovizuálnej kultúry kvalitných lokálnych tvorcov, absolventov a študentov odborov so zameraním na voľné výtvarné umenie a zaujímavých nadregionálnych autorov. Poskytnutím možnosti na kreatívnu prezentáciu umenia v priestore EQO chceme prispieť k rastu a získavaniu skúseností umelcov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Martin Koniar: REVISION OF NOISEABILITY

Miesto konania / kraj
Spišský Hrhov / Levoča

Termín konania
02.11.2019

Popis projektu

Martin Koniar

REVISION OF NOISEABILITY

sound / noise / ambient / performance alternatívnej hudby

2/11/19 – sobota – 17:00

EQO (priestor interaktívnej hudby), Komenského 2, 05302 Spišský hrhov

Po dvoch rokoch s potešením ohlasujeme návrat nášho premiérového performera. Viac performance ako koncert a naopak - multiinštrumentalista Maťo Koniar vystúpi so svojím kompendiom skonštruovaných nástrojov predstavení nekompromisnej súčasnej alternatívnej hudby. Viac o autorovi tu: https://www.facebook.com/konchi666/https://www.facebook.com/konchi666/">https://www.facebook.com/konchi666/ style="font-size:10.5pt;line-height:107%;font-family:" helvetica",sans-serif;="" mso-bidi-font-family:"times="" new="" roman";mso-bidi-theme-font:minor-bidi;="" color:#1d2129"="">
Martin Koniar je absolvent Fakulty umení Technickej univerzity v Košiciach a Fakulty výtvarných umení VUT v Brne. Svoju hudbu prezentoval na akciách na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku. Žije a tvorí v Brne.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
SARAHS SK, N.O.

Celkový rozpočet:
15 600,00 €

Výška podpory:
14 800,00 €