Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Spojme generácie v ľudovej piesni!

Krátky opis
Ľudová hudba Máňanská muzička vystúpi dňa 9.11. 2019 o 18:30 hod. v rámci verejného podujatia obce Maňa: Jubilanti a na Katarínskej zábave v Čiernych Kľačanoch 9.11.2019 so začiatkom o 20:00 hod. s novým hudobno-speváckym číslom, ktoré bolo pripravované v rámci projektu s názvom Spojme generácie v ľudovej piesni!
Fotogaléria
Názov podujatia
Spojme generácie v ľudovej piesni!

Miesto konania / kraj
Maňa / Nové Zámky

Termín konania
09.11.2019 - 30.06.2020

Popis projektu

Ľudová hudba Máňanská muzička vystúpi dňa 9.11. 2019 o 18:30  hod. v rámci verejného podujatia obce Maňa: Jubilanti a na Katarínskej zábave v Čiernych Kľačanoch 9.11.2019 so začiatkom o 20:00 hod.  s novým hudobno-speváckymi blokmi, ktoré bolo pripravované v rámci projektu s názvom Spojme generácie v ľudovej piesni!

Tento program bol pripravovaný v rámci podujatia  Sústredenie Máňanskej muzičky a pozostáva s hudobno-speváckych  blokov piesní opisujúci život na dedine v pohnutých rokoch.

Názov prímateľa
Máňanská muzička

Celkový rozpočet:
3 158,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €