Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Severný HONT - spoznaj jeho kroj

Krátky opis
Prezentácia krojov severnej časti Hontu, živá ukážka krojov zo šiestich obcí z rôznych časových období. Podujatie je určené pre verejnosť laickú tak aj odbornú. Ukážka sa zameriava na popis krojových súčastí jednotlivých období ženských aj mužských a je doplnená o piesne a tance z prezentovaných obcí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Poklady podsitnianskych truhlíc

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
16.11.2019

Popis projektu

Prezentácia krojov severnej časti Hontu, živá ukážka krojov zo šiestich obcí z rôznych časových období. Podujatie je určené pre verejnosť laickú tak aj odbornú. Ukážka sa zameriava na popis krojových súčastí jednotlivých období ženských aj mužských  a je doplnená o piesne a tance z prezentovaných obcí.

Názov prímateľa
Obec Prenčov

Celkový rozpočet:
6 350,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €