Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osobnosti terchovskej muziky zapísanej do UNESCO

Krátky opis
Uvedenie druhého zo štyroch programov cyklu "Osobnosti a jubilanti terchovskej muziky" neprofesionálneho komunitného zoskupenia Spojené muziky terchovské, spojené s tematickou výstavou a uvedením filmu Martina Slivku Terchovská muzika v rámci osláv sv. Martina, patróna Terchovskej farnosti a prvého kostola z roku 1731
Fotogaléria
Názov podujatia
Osobnosti a jubilanti terchovskej muziky

Miesto konania / kraj
Terchová / Žilina

Termín konania
09.11.2019

Popis projektu
Uvedenie druhého programu z cyklu "Osobnosti a jubilanti terchovskej muziky" neprofesionálneho komunitného zoskupenia Spojené muziky terchovské. Kultúrny program je spojený s tematickou výstavou z tvorby Františka Muchu a uvedením filmu Martina Slivku Terchovská muzika mapujúceho prierez generáciami terchovských hudobníckych rodov a zoskupení v 80. tych rokoch 20. stor. Podujatie sa koná v rámci osláv sv. Martina, patróna Terchovskej farnosti a prvého kostola z roku 1731. 
Názov prímateľa
Miestne kultúrne stredisko Terchová

Celkový rozpočet:
7 380,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €