Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v KOS

Krátky opis
Pozorovanie prechodu Merkúra popred slnečný disk vo hvezdárni KOS v Nitre
Fotogaléria
Názov podujatia
Vesmír všetkými zmyslami: pozorovanie vo hvezdárni

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
11.11.2019

Popis projektu

V pondelok 11.11. od 13.30 do 16.30 pozývame verejnosť na pozorovanie javu na oblohe - prechod planéty Merkúr popred slnečný disk. Ing. Juraj Pecháč, ktorý bude pozorovanie viesť, ho vysvetlí a zároveň odpovie na všetky otázky.  

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
26 920,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €