Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v KOS

Krátky opis
Pravidelné vzdelávacie stretnutia pre pokročilých záujemcov o astronómiu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vesmír všetkými zmyslami: Cyklické vzdelávanie v astronómii

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
19.11.2019

Popis projektu

V utorok 19.11. sa koná v KOS v Nitre posledné klubové stretnutie celoročného cyklického  vzdelávania pokročilých záujemcov o astronómiu. Prednášky, prezentácie a poradenstvo viedol od januára do novembra 2019 Ing. Juraj Pecháč, člen Miestnej organizácie Slovenského zväzu astronómov v Nitre. Počas roka záujemcovia preberali aktuálne vedecké výskumy o vesmíre, históriu spojenú s výročiami v kozmonautike, lektor upozorňoval na zaujímavé javy na oblohe, ktoré spolu s členmi vzdelávania objasňovali. Pokračovanie vzdelávania plánuje KOS v Nitre od januára 2020.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
26 920,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €