Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2019

Krátky opis
Prednáška o filozofii hororu je súčasťou podujatia Hororový večer v Župnom dome, súčasťou ktorého bude aj premietanie vybraných žánrových filmov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Myšlienkovo: Prednáška o filozofii hororu

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
02.11.2019

Popis projektu

Prednáška o filozofii hororu je súčasťou podujatia Hororový večer v Župnom dome, súčasťou ktorého bude aj premietanie vybraných žánrových filmov.

Cieľom prednášky bude zoznámiť návštevníkov s filozofiou žánru horor od jeho najstarších čias až po súčasnosť prostredníctvom pútavého výkladu za pomoci filmových ukážok a obrazového materiálu.

VSTUPNÉ: Dobrovoľné

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
15 130,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €