Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v KOS

Krátky opis
Spevácke dielne pre detské folklórne kolektívy pre deti od 5 do 10 rokov s hlasovou pedagogičkou Margitou Jágerovou.
Fotogaléria
Názov podujatia
K prameňom tradícií

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
11.11.2019

Popis projektu

Spevácke tvorivé dielne pre deti z folklórnych súborov od 5 do 10 rokov pod vedením hlasovej pedagogičky Margity Jágerovej. Počas dielní sa deti dozvedia viac o ľudovej piesni, získajú praktické zručnosti v hlasovej príprave na spev, v štýlovej interpretácií a naučia sa piesne z regiónu Ponitrie. Účasť je vhodná aj pre vedúcich kolektívov. Termín konania 11.11.2019 od 10.00 v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre. Uzávierka prihlášok je 4.11.2019.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
26 920,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €