Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dedičstvo inšpiruje

Krátky opis
Projekt Dedičstvo inšpiruje - Škola tanca, zameraný na rozšírenie tanečných schopností tanečníkov zo súborov aj iných záujemcov
Fotogaléria
Názov podujatia
Dedičstvo inšpiruje - Škola tanca

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
09.11.2019

Popis projektu

Školu tanca s Marekom Špekom Sabolom a Julkou Leškaničovou organizuje Gemerské osvetové stredisko v Rožňave v sobotu 9. novembra 2019 od 17:00 hodiny v Dome tradičnej kultúry  Gemera (Betliarska 8, Rožňava). Pri ľudovej hudbe Filipa Žigu budú mať účastníci príležitosť pod  vedením skúsených tanečníkov osvojiť si základy Višňovského verbunku a čardáša zo Zamutova, Olafskej i Krucenej z Krivian.  Organizátori ponúkajú príležitosť  vyskúšať a porovnať ďalšie tanečné štýly.

 

Názov prímateľa
Gemerské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
19 200,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €