Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2019

Krátky opis
Zrodil ho Mečiar, vytiahol Fico, konkuruje Kotlebovi. S redaktorkou Denníka N Veronikou Prušovou a komentátorom Mariánom Leškom budeme hovoriť o sudcovi a bývalom ministrovi Štefanovi Harabinovi, o jeho justičnej kariére, politickom pôsobení a jeho zvláštnom vzťahu k spravodlivosti a jej dodržiavaniu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Večer s Artforom: V. Prušová, M. Leško

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
22.10.2019

Popis projektu

Zrodil ho Mečiar, vytiahol Fico, konkuruje Kotlebovi. S redaktorkou Denníka N Veronikou Prušovou a komentátorom Mariánom Leškom
budeme hovoriť o sudcovi a bývalom ministrovi Štefanovi Harabinovi, o jeho justičnej kariére, politickom pôsobení
a jeho zvláštnom vzťahu k spravodlivosti a jej dodržiavaniu.

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
64 890,00 €

Výška podpory:
53 000,00 €