Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná studnička

Krátky opis
Gemersko - malohontské osvetové stredisko, Banskobystrický samosprávny kraj, v spolupráci s obcou Hrachovo, Vás pozývajú na Folklórny večer, 9. novembra 2019 od 16:00, do Kultúrneho domu v Hrachove. Vzdelávacie podujatie sa koná v rámci projektu Čarovná studnička, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Folklórny večer, Tvorivé dielne TĽK - hudba, spev, tanec

Miesto konania / kraj
Hrachovo / Rimavská Sobota

Termín konania
09.11.2019

Popis projektu

V rámci projektu Čarovná studnička realizujeme 9.11.2019 v Kultúrnom dome v Hrachove aktivitu Folklórny večer, prezentácia regionálnych foklórnych kolektívov z územia regiónu s hosťom ĽH Nátura z Čierneho Balogu, s edukačným akcentom na širokú verejnosť, návštevníkov projektu. Zároveň budeme realizovať tvorivé dielne pre členov folklórnych kolektívov ako aj širokú verejnosť a to piesne, tance v kalendárnom obradovom folklóre. Súčasťou budú tanečné dielne, metodiky a to tance z Čierneho Balogu a Telgártu. 

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
12 800,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €