Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Celoslovenská literárna súťaž Braneckého Trenčín

Krátky opis
Slávnostné vyhodnotenie výsledkov XXVII. ročníka celoslovenskej literárnej súťaže Jozefa Braneckého pre stredoškolákov a dospelých
Fotogaléria
Názov podujatia
Vyhodnotenie súťaže

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
29.11.2019

Popis projektu

Slávnostné vyhodnotenie výsledkov XXVII. ročníka celoslovenskej literárnej súťaže Jozefa Braneckého pre stredoškolákov a dospelých "Studňa sa tajne s dažďom zhovára" vrátane tematickej oblasti Ja sa prebijem, lebo sa prebiť chcem (k 100. výročiu úmrtia M. R. Štefánika)

Názov prímateľa
Spolok slovenských spisovateľov

Celkový rozpočet:
2 200,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €