Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mobilné kultúrne centrum 2018

Krátky opis
Prednáška, workshop a koncert
Fotogaléria
Názov podujatia
Soundorchestra

Miesto konania / kraj
Poltár / Poltár

Termín konania
29.10.2019

Popis projektu


Už 29. októbra budú Tomáš Boroš a Ivan Šiller zdieľať svoje pedagogické a interpretačné umenie v Poltári. Celodenný workshop, prednáška a koncert Soundorchestra tentokrát pre pedagógov nielen zo ZUŠ Poltár, ale pre učiteľov z celého regiónu v rámci pravidelného Metodického dňa.


Bude sa diskutovať a rozmýšľať, ale aj počúvať a hrať na klavíri. Prajeme nech to dobre dopadne a padne na úžitok v každodennej pedagogickej praxi. Tešíme sa na vás, Lučenec, Hriňová, Hnúšťa, Pohronská Polhora, Jesenské, Revúca, Rimavská Sobota, Tornaľa, Tisovec, Poltár, Fiľakovo, Modrý Kameň, Veľký Krtíš, Balog nad Ipľom a Poltár.

Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
48 483,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €