Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KREATIV-IN 2: projektový manažment, vzdelávanie pracovníkov v kultúre

Krátky opis
Cyklické školenie pozostávajúce z ôsmich interaktívnych workshopov pre pracovníkov v kultúre.
Fotogaléria
Názov podujatia
Projektový manažment

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
04.11.2019 - 05.11.2019

Popis projektu

V novembri organizujeme posledné dva workshopy z plánovaných ôsmich. Na týchto dvoch stretnutiach budeme tvoriť metodiku tvorby a manažovania projektov, čo vyplynulo ako potreba účastníkov na októbrových dvoch workshopoch. Prispôsobili sme program požiadavkám prítomných pracovníkov osviet. Tým uzavrieme celé 64 hodinové cyklické školenie prebiehajúce od júna do novembra 2019. Lektorom bude opäť Marián Štermerský. 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
3 812,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €