Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Príbeh hudby II - O nesmrteľnosti. Koncerty pre deti a mládež Bratislavského chlapčenského zboru so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu

Krátky opis
Na koncerte Príbeh hudby 2 - O nesmrteľnosti budeme hľadať odpovede na otázky, prečo sa niektoré skladby a ich skladatelia stali z pohľadu poslucháčov nesmrteľné a iné nie. V čom tkvie tajomstvo dobrej hudby?
Fotogaléria
Názov podujatia
Príbeh hudby 2 - O nesmrteľnosti

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
22.11.2019 - 23.11.2019

Popis projektu

Bratislavský chlapčenský zbor v spolupráci s RTVS, Fondom na podporu umenia a ďalšími partnermi uvádza pokračovanie výnimočného projektu vzdelávacích koncertov pre celú rodinu, Príbeh hudby II - O nesmrteľnosti. Počas koncertu budeme hľadať odpoveď na otázku, prečo sa niektorí hudobní skladatelia stali nesmrteľnými a iní nie. V čom tkvie tajomstvo dobrej hudby? Účinkovať bude Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Bratislavský chlapčenský zbor (zbormajsterka Magdaléna Rovňáková), Rómsky folklórny súbor Romano Jilo a klavirista Maroš Klátik. Koncert diriguje a moderuje autor podujatia, Gabriel Rovňák ml. Vstupenky zakúpite v sieti Ticketportal.   

Koncert, ktorý sa bude konať v piatok, 22.novembra, si dokonca od 10.30 môžete pozrieť v priamom prenose na Dvojke RTVS.

Názov prímateľa
Občianske združenie BChZ

Celkový rozpočet:
12 000,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €