Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

RAMAGU ATELÍER - hlavný kultúrny uzol pre región

Krátky opis
Do RAMAGU Ateliéru príde najoceňovanejší a najváženejší slovenský režisér všetkých čias, majster Juraj Jakubisko.
Fotogaléria
Názov podujatia
LITERÁRNO-DISKUSNÝ VEČER S JURAJOM A DEANOU JAKUBISKOVCAMI v RAMAGU Ateliéri

Miesto konania / kraj
Spišská Stará Ves / Kežmarok

Termín konania
25.10.2019

Popis projektu

25. október bude pre kultúru v Zamagurí jeden z historických dátumov. Do RAMAGU Ateliéru príde najoceňovanejší a najváženejší slovenský režisér všetkých čias, majster Juraj Jakubisko, spolu s bývalou herečkou Slovenského národného divadla a slávnou filmovou producentkou, Deanou Jakubiskovou. Pre verejnosť bude pripravená beseda, predstavenie knihy Perinbaba a tí, ktorí si stihnú rezervovať lístky, uvidia ako prví aj kúsok z pripravovaného filmu PERINBABA 2. V tento večer bude možné odniesť si domov knihu Perinbaba, ktorú autor záujemcom osobne podpíše

Názov prímateľa
RAMAGU, o.z.

Celkový rozpočet:
17 100,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €