Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Marianna Ambrušová/Farebný Svet

Krátky opis
Vernisáž výstavy maliarky Marianny Ambrušovej / Farebný Svet
Fotogaléria
Názov podujatia
vernisáž Farebný Svet/ Marianna Ambrušová

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
26.10.2019

Popis projektu

Večer so ženami. Vernisáž výstavy Farebný Svet / Marianna Ambrušová nám predstaví svet v podobe ako ho vidí ona. Ľahkosť bytia, bežné situácie ako nezvyčajné zátišia. Po Vernisáži Vás srdečne pozývame na koncert Fusaky. Danka s Inkou, dve ženy jednou nohou v kuchyni pripravujú koncert pre nenáročné publikum. Tento krátky hravý koncert piesňami komentuje príbehy zo života, každodennú melanchóliu, radosť a iróniu. 

Názov prímateľa
NAD TÝM - Červená Studňa, o.z.

Celkový rozpočet:
13 930,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €