Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Medzinárodná výtvarná súťaž v tvorbe knižnej značky pre deti od 6 do 15 rokov EX LIBRIS HLOHOVEC - téma Vráťme sa do rozprávky.

Krátky opis
Tvorivosť detí nepozná hraníc.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivá dielňa EX LIBRIS

Miesto konania / kraj
Hlohovec / Hlohovec

Termín konania
04.10.2019

Popis projektu

4. októbra ráno sa konala v priestoroch Základnej školy na Koperníkovej ulici tvorivá dielňa. Pod vedením Andrejky Geseovej a Radky Hrabovskej robili


deti monotypy, na ktorých stvárnili svoje osobné „logá“.Logá“ potom prekreslili na dlhý pás papiera. Učitelia zatiaľ maľovali nápis EX LIBRIS,ktorý tvoril výzdobu javiska kina Úsmev pri vyhlasovaní výsledkov súťaže, rovnako jako monotypie detí a nakreslený pás papiera.


Názov prímateľa
EX LIBRIS AD PERSONAM HLOHOVEC

Celkový rozpočet:
17 900,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €