Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ŠKÔLKA - umenie pre najmenších / cyklus zážitkových workshopov

Krátky opis
Strašidielka a iné bytosti / Umenie pre najmenších v Škôlke tvorivá dielňa pre deti vo veku 1,5 - 3 roky streda 23. októbra 2019 o 9.30 - 11.30 kultúrne centrum ŠKÔLKA, Dúbravica 15
Fotogaléria
Názov podujatia
Strašidielka a iné bytosti

Miesto konania / kraj
Dúbravica / Banská Bystrica

Termín konania
23.10.2019

Popis projektu

STRAŠIDIELKA
A INÉ BYTOSTI
tvorivá dielňa pre deti
vo veku 1,5 - 3 roky

streda 23. októbra 2019 o 9.30 - 11.30
kultúrne centrum ŠKÔLKA, Dúbravica 15

Pozývame deti vo veku 1,5 - 3 r., ich rodičov alebo starých rodičov na ďalšiu zážitkovú tvorivú dielňu so skúsenou lektorkou.

Na tvorivom doobedí si vyrobíme lampášiky, vytvoríme si strašidelný obrázok kombinovanou technikou a zahráme sa s prírodninami.

Od roku 2016 realizujeme pre deti z Dúbravice a okolia a ich rodičov tvorivé dielne, ktoré predstavujú našu ponuku pre deti na vyplnenie voľného mimoškolského času. K vedeniu dielní si pozývame lektorov (výtvarníkov a umelcov z rôznych oblastí), ktorí pre deti najmä od 4 rokov pripravujú zaujímavé a rôznorodé tvorivé dielne. Od mája tohto roku rozširujeme našu ponuku neformálneho vzdelávania v regióne cyklom Umenie pre najmenších v Škôlke aj pre deti od 1,5 roka.

Vstup voľný.
Pre deti vo veku 1,5 - 3 roky,
starší aj mladší súrodenci sú vítaní.
Lektorka: Daniela Balážová, 0949 556 294

Nutné nahlásiť sa 2 dni vopred na info@perifernecentra.com.

Najbližšie zážitkové stretnutie:
27. november o 9.30 - 11.30 (streda):
Vianoce volajú: Príďte tvoriť

Aktivita je súčasťou projektu ŠKÔLKA - umenie pre najmenších / cyklus zážitkových workshopov, ktorý z verejných zdrojov podporil https://www.facebook.com/fondnapodporuumenia/" style="color: rgb(56, 88, 152); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgb(255, 255, 255);">Fond na podporu umenia.

Pozývame!

Názov prímateľa
PERIFÉRNE CENTRÁ

Celkový rozpočet:
1 780,00 €

Výška podpory:
1 680,00 €