Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna Senica Ladislava Novomeského2017

Krátky opis
Celoslovenská autorská súťaž Literárne Senica Ladislava Novomeského 2017 - XXXI.ročník pre všetky vekové kategórie v žánroch poézia, próza, eseje, krátke dramatické útvary. Podujatie sa uskutoční v Senici v Záhorskej knižnici a v Záhorskej galérii.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárna Senica Ladislava Novomeského 2017

Miesto konania / kraj
Senica / Senica

Termín konania
07.12.2017

Popis projektu

Literárna súťaž pre začínajúcich autorov. Zapojilo sa do nej 205 autorov s takmer 500 prácami. Práce hodnotila odborná porota, udelených bolo 32 ocenení.

Názov prímateľa
Záhorská knižnica

Celkový rozpočet:
1 053,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €