Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Za poznatkami i zážitkami s novou knihou

Krátky opis
Propagácia kníh zakúpených fondom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Za poznatkami i zážitkami s novou knihou

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
21.10.2019 - 28.11.2019

Popis projektu

Propagácia kníh zakúpených fondom.

V mesiaci október sa v Hornozemplínskej knižnici realizovali Bibliografické - informačné prípravy, ktoré navštívili deti, mládež a študenti.

Pri každom podujatí bola pripravená propagácia kníh z fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
14 750,00 €

Výška podpory:
14 000,00 €