Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2019

Krátky opis
Panslam 2019 je najväčšia tour Slam poetry v Československu. Panslam 2019 je najväčšia tour Slam poetry v Československu. Môžete sa tešiť na silnú zostavu z dvoch scén, mnoho slamových žánrov a na večer, v ktorom o víťazovi rozhodnete práve vy!
Fotogaléria
Názov podujatia
PanSlam Prešov

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
06.07.2019

Popis projektu
Panslam 2019 je najväčšia tour Slam poetry v Československu. Panslam 2019 je najväčšia tour Slam poetry v Československu.

Môžete sa tešiť na silnú zostavu z dvoch scén, mnoho slamových žánrov a na večer, v ktorom o víťazovi rozhodnete práve vy!

Večer moderuje Tomáš Straka a v rámci programu vystúpia:

Miško Krakovský (SK)
Samčo brat dážďoviek (SK)
Valentína Zišková ( CZ)
Franky (CZ)
Honza Dibitanzl (CZ)

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
64 890,00 €

Výška podpory:
53 000,00 €