Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno-osvetové a vzdelávacie aktivity v Novohrade

Krátky opis
Priblížiť udalosti nežnej revolúcie. Prezentácia fotografií, premietanie filmov, napr. od Arnolda Kojnoka o disidentovi Jánovi Mlynárikovi „Lyrik“ (2014). Ján Mlynárik, historik, chartista, politik, profesor na Karlovej univerzite v Prahe sa narodil vo Fiľakove, vyrastal v Zelenom a pochovaný je v Rovňanoch., čiže je úzko spojený s Novohradom. Beseda pre študentov, čo spôsobilo demonštrácie, čo sa zmenilo od nežnej revolúcie v živote bežného občana...
Fotogaléria
Názov podujatia
Sviečkami sa rozjasnilo a kľúčmi odomklo

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
25.10.2019 - 17.11.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
18 970,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €