Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Festival Cantate

Krátky opis
Pozývame vás na dvojdňovú prehliadku speváckych zborov, ktorá sa uskutoční 25.10. – 26.10.2019 o 17:00, v Koncertnej sále Župného domu v Nitre. Na prehliadke sa vám predstavia zbory z Nitry a okolia, hosťujúci Slovenský spevácky zbor Adoremus a Komorný spevácky zbor Ars Vocalis.
Fotogaléria
Názov podujatia
Festival Cantate 2019

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
25.10.2019 - 26.10.2019

Popis projektu
.Projekt Festival Cantate tvorí aj vzdelávacia časť – workshopy, počas ktorých účastníci nacvičia spoločné skladby pod vedením Mgr. art. MgA. Oľgy Budínskej, ArtD. spolu s hudobníkmi zo ZUŠ Rosinského a s týmito krásnymi skladbami sa vám predvedú na galaprehliadke 26.10.2019
Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
3 550,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €