Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zázračné kľúče od hravého čítania - ako nestratiť detského čitateľa alebo ako sa nestratiť v detskej literatúre - 3. vzdelávací cyklus

Krátky opis
Vzdelávacie workshopy sa realizujú vo všetkých regiónoch Slovenska
Fotogaléria
Názov podujatia
Zázračné kľúče od hravého čítania

Miesto konania / kraj
Kremnica / Žiar nad Hronom

Termín konania
28.10.2019

Popis projektu

Vzdelávacie workshopy poskytujú deťom priestor na vlastnú tvorivú aktivitu. Prostriedkami tvorivej dramatiky alebo ilustračnou tvorbou si priblížime silný príbeh o kamarátstve spisovateľky Márie Ďuríčkovej a spolu s deťmi budeme hľadať odpoveď na ťažkú hádanku ukrytú v texte. Zároeveň si pripomenieme 100. výročie narodenia tejto významnej sipovateľky.  V druhom workshope si spolu s deťmi vyskúšame odvahu, prekonávanie strachu, ale pripravíme aj odmenu pre hrdinu slávnej knižky spisovateľa Roalda Dahla.

Workshopy a vycestovanie do regiónov sa realizuje vďaka finančnej podpore z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia, ktorý je aj Hlavným partnerom projektu.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
18 500,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €