Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner

Krátky opis
Koncertné turné skupiny Vesna v Považskej Bystrici v KC Cooltajner.
Fotogaléria
Názov podujatia
VESNA #MyaVy Tour v KC Cooltajner

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
07.12.2019

Popis projektu

Vesna spočiatku označovaná ako dievčenský Čechomor vyráža na jeseň tohto roka na turné po slovenských a českých mestách so svojím debutovým albumom “Pátá bohyně”.

Diváci sa môžu tešiť na poriadnu nálož energie v podaní dievčenskej formácie hrajúcej pop folklórne piesne so symfonickým nádychom.

Nenechajte si ujsť Vesna https://www.facebook.com/hashtag/myavy" style="color: rgb(56, 88, 152); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgb(255, 255, 255);">#MyaVy Tour v Považkej Bystrici v KC Cooltajner už 7. decembra 2019!

Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
17 300,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €