Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Deň s divadlom - tvorivé dielne pre amatérskych divadelných tvorcov

Krátky opis
Cieľom amatérskych tvorivých dielní je poskytnúť účastníkom teoretické a praktické znalosti pri príprave divadelnej inscenácie a tým pomôcť rozvinúť ich schopnosti pri príprave vlastných projektov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Deň s divadlom - tvorivé dielne pre amatérskych divadelných tvorcov

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
11.03.2017 - 20.10.2017

Popis projektu

Podujatie bolo propagované prostredníctvom plagátov, pozvánok a na  webovej stránke http://www.stránky,">www.osvetazvolen.sk, 

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 650,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €