Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vranovské knihodni

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou Vás pozýva na besedu so spisovateľkou Martinou Monošovou, ktorá sa uskutoční 23. októbra 2019 (streda) o 15.00 hod. Podujatie sa realizuje v rámci projektu Vranovské knihodni, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda so spisovateľkou Martinou Monošovou

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
23.10.2019

Popis projektu

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou Vás pozýva na besedu so spisovateľkou Martinou Monošovou, ktorá sa uskutoční 23. októbra 2019 (streda) o 15.00 hod. Podujatie sa realizuje v rámci projektu Vranovské knihodni, ktorý z verejných zdrojov podporil https://fpu.sk/sk/" target="_blank">Fond na podporu umenia.
Martina Monošová sa narodila v Trenčíne a žije v Pezinku. Je autorkou románov určených ženským čitateľkám. Svoju tvorbu charakterizuje ako príbehy z reálneho života. Po skončení štúdia na vysokej škole odišla pracovať ako opatrovateľka do Anglicka. Téme opatrovateľstva sa venovala vo svojom debute Lásky o piatej a v knihe Anglické prebúdzania. Nasledovali romány Klišé, Zlodeji bozkov, Sladké sny a Lekcie z nenávisti. Venuje sa grafickému dizajnu, módnemu a interiérovému poradenstvu.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
2 110,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €