Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čaro slova

Krátky opis
Cieľom projektu je rozvíjať tvorivé vedomosti a schopnosti všetkých interpretov,vyvolať ich záujem o slovenskú a svetovú literatúru a vytvárať trvalý kladný vzťah k materinskému jazyku; rozvíjať verbálno-komunikačné a interpretačné, kreatívne schopnosti mládeže a vytvoriť pre nich prostredie na vzájomné porovnávanie svojich schopností, zručností a vedomostí formou súťaženia. Projektové aktivity sú určené pre žiakov a pedagógov ZŠ a SŠ, študentov vysokých škôl a dospelých záujemcov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dobšinského rozprávkový Gemer - XIX. ročník

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
24.10.2019

Popis projektu

Dobšinského rozprávkový Gemer - vyhodnotenie 19. ročníka autorskej literárnej súťaže pre základné a stredné školy. Tematické zameranie súťaže: Variácie na tému rozprávka (veršovanky, bájky, fantastické rozprávky...)

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 685,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €