Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v KOS

Krátky opis
Pravidelné vzdelávacie stretnutia pre záujemcov o astronómiu rôzneho stupňa vedomostí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vesmír všetkými zmyslami: Cyklické vzdelávanie v astronómii

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
22.10.2019

Popis projektu

Pokračujeme v celoročných astronomických vzdelávacích stretnutiach pre začiatočníkov v astronómii o 16.30 a pre mierne pokročilých o 17.30 - obe stretnutia lektorsky vedie Mgr. Mária Záborská. Pokročilí záujemcovia o astronómiu sa stretávajú o 17.30 pod lektorským vedením Ing. Juraja Pecháča. Oba lektori sú členovia Slovenského zväzu astronómov. Začiatočníci preberajú planéty slnečnej sústavy, mierne pokročilí objekty slnečnej sústavy a pokročilí novinky výskumu v astronómii, históriu a výročia kozmonautiky. Vzdelávanie sa koná v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
26 920,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €