Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Divadelné štvrtky SOS 2019

Krátky opis
Cyklus divadelných predstavení pre širokú verejnosť
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadelné štvrtky SOS 2019 - cyklus divadelných predstavení pre širokú verejnosť

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
31.01.2019 - 31.12.2019

Popis projektu

Projekt DIVADELNÉ ŠTVRTKY SOS 2019 nadväzuje na úspešné predošlé ročníky tohto programového cyklu.V rámci Divadelných štvrtkov uvádza SOS v B. Bystrici zaujímavé divadelné predstavenia komorného ladenia neprofesionálnych divadiel zo Slovenska a zahraničia. V roku 2019 vystúpia divadelné súbory: DSJCH mesta Brezno, Celkom malé divadlo zo Starého Tekova, Divadlo Lunetrdlo z Partizánskej Ľupče, Divadlo Brod z Uherského Brodu (CZ) a Divadlo Commedia Poprad.

Názov prímateľa
Stredoslovenské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
4 213,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €