Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mladý moderátor 2019

Krátky opis
Krajská súťaž Mladý moderátor pre mladých ľudí vo veku 15 – 25 rokov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Krajská súťaž Mladý moderátor

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
24.10.2019

Popis projektu

24.10.2019 o 9.00 sa v priestoroch Univerzitného tvorivého ateliéru, UKF v Nitre uskutoční krajská súťaž Mladý moderátor.Súťaží sa v štyroch súťažných disciplínach, na ktoré sú súťažiaci povinní sa pripraviť doma:  interpretácia spravodajského textu v trvaní 60 sekúnd- interpretovaný text môže byť zostavený z jednej ucelenej správy alebo z bloku krátkych správ, interpretácia reklamného textu v trvaní 15 - 30 sekúnd, vedenie rozhovoru so zaujímavým človekom v trvaní 180 sekúnd a tiež sa súťažiaci predstavia v moderovaní vlastnej relácie v trvaní 120 sekúnd. Po súťaži sa uskutoční beseda  s moderátorom rádia Európy 2 a televízie Markíza Matúšom Krnčokom a návšteva nahrávacieho štúdio Rádia Plus.

https://www.kosnr.sk/kalendar-podujati" method="post" enctype="multipart/form-data" novalidate="" class="fox-form fox-form-stacked fox-form-label-beside" style="margin: 0px; color: rgb(82, 79, 79); font-family: " helvetica="" neue",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 14px;="" background-color:="" rgba(221,="" 221,="" 0.3);"="">
Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
1 920,00 €

Výška podpory:
1 700,00 €