Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Sen/Prázdne hory sú plné vetra a dažďa

Krátky opis
Adam Čerťanský v okolí hájovne putuje, maľuje, žije život spolu s horami, lesmi, tajchami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prázdne hory sú plné vetra a dažďa/vernisáž výstavy

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
12.10.2019 - 22.10.2019

Popis projektu

Pozývame Vás na vernisáž výstavy Adam Čerťanský - Sen/ Prázdne hory sú plné vetra a dažďa. Výsledok mikrorezidencie Adama, ktorý putuje krajinou v blízkosti Hájovne v Banskej Štiavnici.  Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. 

Názov prímateľa
NAD TÝM - Červená Studňa, o.z.

Celkový rozpočet:
13 930,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €