Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

HUDBA U FULLU 2017

Krátky opis
OZ Simach Art a Galéria Ľ. Fullu vás pozývajú na Koncert na pamiatku Tomáša Munka a všetkých Židov deportovaných z Ružomberka. Účinkujú: Jozef Lupták - violončelo, Boris Lenko - klavír, Marián Svetlík - husle, Andrej Baran - husle, Martin Ruman - viola
Fotogaléria
Názov podujatia
X. KONCERT NA PAMIATKU TOMÁŠA MUNKA

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
15.12.2017

Popis projektu

Zaznejú diela Mariána Vargu, Bélu Bartóka, Arvo Pärta, Vladimíra Godára a Ernesta Blocha

Čas: Piatok, 15. 12. 2017, 19:00 hod.
Miesto: Galéria Ľ. Fullu v Ružomberku
Vstupné: Vstupné dobrovoľné

Názov prímateľa
Simach Art

Celkový rozpočet:
5 770,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €