Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

12. ročník série jazzových koncertov

Krátky opis
Vrámci projektu predstavujúcom rozmanitosť jazzovej hudby sa predstavia 2 formácie: Attila Farkas ml. (klavír) + Péter Szulcsányi (spev) z Kolárova a duo Miklós Lukács (cymbal) + Mihály Dresch (saxofóny) z Maďarska.
Fotogaléria
Názov podujatia
Sviatok maďarského jazzu

Miesto konania / kraj
Dunajská Streda / Dunajská Streda

Termín konania
02.06.2017

Popis projektu

Maďarská jazzová spoločnosť medzi 1. marcom a 30. júnom 2017 znovu usporiada celoštátne podujatie Sviatok maďarského jazzu, ktoré plánuje rozšíriť aj mimo hlavného mesta. Takto sa môžeme stať súčasťou tohto prestížneho hudobného projektu. Dňa 2. júna 2017 o 20.30 v dunajskostredskej reštaurácii Európa Rest & Bar vystúpia 2 hudobné formácie: Attila Farkas ml. (klavír) + Péter Szulcsányi (spev) z Kolárova a duo Miklós Lukács (cymbal) + Mihály Dresch (saxofóny) z Maďarska.
Vstupné je 5 EUR


Podujatie je podporované Maďarskou jazzovou spoločnosťou a nadáciou NKA z Maďarska, ako aj Samosprávou mesta Dunajská Streda.

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Pred koncertom od 17.00 hod. na tom istom mieste burza hudobných nosičov. Bude sa dať pohrabať medzi vinylmi, vymeniť alebo kúpiť nejaký zaujímavý nový kúsok do vašej zbierky.

Názov prímateľa
Jazz Club DS

Celkový rozpočet:
6 390,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €