Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

International Jazz Day

Krátky opis
Z príležitosti Medzinárodného dňa jazzu v rámci projektu "12. ročník série jazzových koncertov" dňa 29.4.2017 o 19.00 v Mozi klube v Šamoríne vystúpi hudobná formácia Vörös Janka e-Series z Maďarska. Vstup na podujatie je voľný.
Fotogaléria
Názov podujatia
International Jazz Day - Vörös Janka e-Series (HU)

Miesto konania / kraj
Šamorín / Dunajská Streda

Termín konania
01.04.2017 - 30.04.2017

Popis projektu

Medzinárodný deň jazzu bol iniciovaný legendárnym hudobníkom, veľvyslancom UNESCO - Herbie Hancockom. 30. apríla sa oslavuje jazz takmer na celom svete. Cieľom usporiadateľov je propagácia tohto žánru, preto vstup na akcie je zdarma. Tento rok je jedinečný v tom, že jazzový deň pripadá síce na nedeľu, ale do osláv sa môžu zapojiť aj podujatia organizované 29. apríla (v sobotu)!
Hosťom Jazz Club DS 29. apríla bude:
Vörös Janka e-Series z Maďarska
Začiatok: 19:00

Vstup na koncert je voľný

Spoluorganizátor: Mozi klub, Šamorín

Podujatie finančne podporili: Mesto Šamorín
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Jazz Club DS

Celkový rozpočet:
6 390,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €