Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Škola divadelnej réžie

Krátky opis
Škola divadelnej réžie je cyklus tvorivých divadelných dielní, ktorého cieľom je naučiť amatérskych hercov pomocou profesionálnych režisérov remeslu divadelnej réžie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Škola divadelnej réžie

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
01.03.2017 - 30.11.2017

Popis projektu

Podujatie bolo propagované prostredníctvom www stránky POS, e-mailom, pozvánok, plagátov.

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 950,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €