Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v KOS

Krátky opis
Pohľady do umenia - Výtvarné dialógy- portfólio Evy Lehoťákovej spojené s besedou o výtvarnom umení a jeho interpretácii . Súčasťou budú i konzultácie k autorskej tvorbe pre neprofesionálnych výtvarníkov lektorka: PaedDr. Eva Lehoťáková, PhD. miesto : Krajské osvetové stredisko v Nitre dátum: 10. 10. 2019
Fotogaléria
Názov podujatia
Pohľady do umenia - Výtvarné dialógy

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
10.10.2019

Popis projektu

Cieľom výtvarných dialógov je  poskytnúť účastníkom  prezentáciu autorskej tvorby v rámci cyklického  vzdelávania  účastníkov Výtvarných dialógov, neprofesionálnych výtvarníkov a prívržencov výtvarného umenia.

Obsahom bude profesijné a odborné predstavenie lektorky  -  výtvarnej pedagogičky, prezentácia jej tvorby za posledné roky s dôrazom na jej vnútornú motiváciu, podnety a impulzy, ktoré ju vedú k vlastnej autorskej výtvarnej tvorbe. V diskusii a besede sa bude hovoriť o umení, ktoré  je vždy odrazom doby. Súčasťou sú i konzultácie k autorskej tvorbe pre neprofesionálnych výtvarníkov.

 

 

bližšie informácie vám rada poskytne Zdenka Smrečková, 0911 540 018, zdenka.smreckova@kosnr.sk

 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
26 920,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €